fotografie

Nabízíme vám zhotovení fotografií průkazových, fotek oslav, výročí, třídních srazů a ostatních dle přání. Veškeré fotky je možné následně archivovat na CD, případně i DVD. Umíme převádět i vaše starší fotky z negativů i pozitivů do digitální podoby.


prukazove-foto

Průkazové fotografie jsou obvykle hotové do 10 minut. Na občanské průkazy a klasické pasy si vás vyfotí přímo na úřadě. Veškeré ostatní průkazové fotky (ZTP, autobusové průkazky, studijní průkazy, řidičské průkazy, zbrojní průkazy, sportovní registračky, …) vám rádi zhotovíme. Nejčastěji používaný formát je 35 x 45 mm.

Po domluvě je možná i návštěva a vyfocení přímo u vás doma, když například někdo starší se už hůře pohybuje a potřebuje fotografii.


Nově nabízíme i panoramatické fotografie vhodné pro reklamní i jiné účely.

panorama-kratochvile

panorama-stubai


Můžeme též nabídnout fotografie z nevšedních úhlů pohledu. Náš profesionální dron může při dodržení přísných bezpečnostních i zákonných norem zachytit třeba váš penzion, sportoviště, kostel, obec a mnoho dalšího. Vhodné pro reklamní fotografii i video (maximální hodnoty rozlišení jsou: fotografie 12 megapixel, video 4K). Maximální povolená výška letu je 300 m nad terénem.

DCIM100MEDIADJI_0015.JPG

Netolice 27.12.2015 – výška 130 m

 

DCIM100MEDIADJI_0030.JPG

Netolice 5.1.2016 – výška 130 m